Z hydromasażu możemy korzystać nie tylko w salonach odnowy biologicznej czy innych miejscach, ale także w zaciszu własnego mieszkania. 

 

Na rynku możemy kupić do użytku prywatnego nawet wieloosobowe SPA, wanny z hydromasażem, kabiny paro-wonne, panele prysznicowe z hydromasażem. Hydromasaż to każdy z nas wie, że jest najbardziej naturalna metoda leczenia. Taki masaż działa nie tylko relaksująco i odprężająco na nasz organizm ale także bardzo dobrze na dolegliwości kręgosłupa, stawów a także super działa na migrenę. A zaś woda i para bardzo dobrze działa na cerę.

 

Nowością na rynku wanien z hydromasażem jest wanna Quarzo i Aura. Jedna ściana tylko przylega do ściany. Jest bardzo wygodna i nowoczesna. Mają bardzo nowoczesny system masażu. Odpowiedni dobór rodzaju dyszy masujących gwarantuje nam masaż całego ciała, który jest wspomagany masażem powietrznym poprzez uzyskaną parą wodną. Często te nowsze modele mają działanie pozytywne na leczenie cellulitu i rozstępów. Do większych pomieszczeń fajnym modelem jest wanna Marina, nie duża przenośna wanna SPA ale bardzo funkcjonalna, mogą się do niej zmieścić aż 3 osoby.

Aby korzystać z uroków hydromasażu nie trzeba mieć wielkiego pokoju kąpielowego, wystarczy małe a dobrze rozmieszczone pomieszczenie. Wystarczy także nam kupić małą wannę lub prysznic z hydromasażem, który zajmuje o wiele mniej miejsca niż wanna. Jest jednak minus takich urządzeń, ponieważ zużywamy dużą ilość wody no i energii na masaż ciała. Większość kabin ma wbudowane radio dodatkowo, aby podczas relaksu móc posłuchać muzyki.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDbanie o meble drewniane
Następny artykułBlat kuchenny z drewna