Schowki w łazience
Łazienka,  Rozwiązania aranżacji wnętrz

Schowki w łazience

W łazience jest wiele przedmiotów i produktów, które należy pochować w odpowiednie miejsce na przykład ręczniki powinny mieć przewiew i być suche, a zaś płyny do kąpieli, mydła, szampony powinno się trzymać gdzie indziej. Myślę, że w każdej łazience powinien być ład i każdy przedmiot powinien mieć swój własny kąt. 

Schowki w łazience możemy mieć wolno stojące lub wbudowane. Te wbudowane umożliwiają przechowywanie przedmiotów pod umywalką,w obudowie bojlera a nawet pod okiennym parapetem. Duże schowki można zawsze podzielić węższymi półeczkami aby móc w nich przechowywać mniejsze przedmioty a nie tylko duże. Nawet te głębokie półki można podzielić po przez dodanie do nich koszyczków czy pudełek, aby zachować między nimi ład. W niektórych łazienkach jeszcze mają co po niektórzy stare dużo bojlery na wodę, z których można zrobić szafkę tzw. obudować wokoło a w wolnych szczelinach zawsze coś nie potrzebnego włożyć. Ale zaczym tak zrobimy to należy poradzić się specjalisty, czy do naszego bojlera można coś takiego zrobić, ponieważ niektóre potrzebują wentylację.

Schowek w łązience

Jeżeli wolimy meble wolnostojące to w naszych czasach jest bardzo duży wybór asortymentu, od nowoczesnych wzorów z ramami stalowymi lub z jasnego drewna oraz szklanymi płytami do bardziej tradycyjnych dużych szafek stojących na niskich nogach. Przydatne są również kosze, jednak te wykonane z naturalnych tworzyw powinniśmy używać raczej do przechowywania suchych przedmiotów.

praktyczne schowki w łazience

W łazience każdy z nas wie, że jest pełno mało drobiazgów, choćby zabawki drobne po kąpieli naszych maluchów. Na takie przedmioty właśnie drobne a mokre można umocować nad wanną z roku specjalną torbę nylonową, w której zabawki czy inny przedmioty obciekną spokojnie bez żadnych problemów. Do tego będą zawsze pod ręką do następnej kąpieli w następny dzień. Koszyczek metalowy lub szklany zaś będzie dobry na pierścionki, łańcuszki i inne drobiazgi, które ściągamy do kąpieli. Jednakże trzeba pamiętać, ze przedmioty z tworzywa szklanego lub ceramicznego nie powinny się znajdować w łazience ze względu na bezpieczeństwo, ponieważ w każdej chwili można się bardzo skaleczyć. Także powinniśmy unikać ostrych krawędzi, dla bezpieczeństwa naszego i dzieci jeżeli je mamy.

nowoczesne schowki do łazienki