Ekran NoEM Electro Protector 4 w 1
Farby

Ekran NoEM Electro Protector 4 w 1


Nowy ekran NoEM Electro Protector w formie farby podkładowej to nie tylko innowacja na skalę światową w zakresie bezpieczeństwa domowników – to także wszechstronny produkt, który sprawia, że Twoja praca jest efektywna i wygodna.

Przełom w zabezpieczeniach przed polem EM

Zastosowanie wynalezionej przez polskiego naukowca,dr inż. Stanisława Wosińskiego technologii Ceraqion, pozwala na niespotykany dotąd poziom zabezpieczenia wnętrza przed szkodliwym promieniowaniem pola elektrycznego niskich częstotliwości. W czasach, gdy zewsząd otaczają nas rozmaite urządzenia elektryczne i elektroniczne, jest to szczególnie ważne. Każda instalacja elektryczna ukryta w ścianie,  zasilacz, nawet lampa i żarówka, emitują pole elektryczne, które nie jest obojętne dla naszego organizmu.

Odkrycie dr Wosińskiego pozwala w naturalny, zbliżony do funkcjonowania ludzkiego organizmu sposób, ekranować poprzez absorpcję szkodliwe pole. Dzięki cząsteczkom wody zamkniętym w porowatej mikrostrukturze ceramiki, absorbowane fale zostają zamienione w ciepło, nieodczuwalne dla ludzkiego organizmu. Co więcej, zastosowane materiały o właściwościach dielektrycznych (bardzo słabym przewodzeniu prądu) nie wymagają dodatkowego uziemienia.

Ceraqion Technology zapewnia pochłonięcie nawet 99% szkodliwego pola elektrycznego, jednocześnie nie zakłócając działania fal radiowych, komórkowych czy sieci Wi-Fi. Ekranowanie pola EM poprzez absorpcję ma miejsce nie tylko w przypadku wewnętrznych emiterów pola (którymi są nawet gniazda elektryczne i przewody w ścianach) – działają również na zewnętrzne źródła, takie jak linie wysokiego napięcia, linie tramwajowe i kolejowe czy pobliskie rozdzielnie i stacje transformatorowe. Co więcej, jego korzystne działanie utrzymuje się nawet przez  10 lat!

Praktyczne atuty dla każdego

Ekran NoEM Electro Protector to nie tylko bezpieczeństwo – to także wygoda i efektywność w zastosowaniu praktycznym. Zapomnij o wcześniejszym gruntowaniu przygotowanych powierzchni – produkt sprawdzi się doskonale jako podkład gruntujący, wzmacniając podłoże, wyrównując chłonność i zwiększając przyczepność. Równocześnie NoEM zapewnia komfort i wygodę w nakładaniu, świetnie nadaje się też jako podkład pod farby dekoracyjne.

Estetyczna i wydajna biała farba doskonale nadaje się do krycia wszystkich powierzchni mineralnych – począwszy od tradycyjnych tynków cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych, przez płyty gipsowo – kartonowe, do szpachli cienkowarstwowych.

Kolejnym atutem NoEM są jego właściwości antyelektrostatyczne, zapobiegające przyciąganiu brudu i kurzu. Zastosowana technologia to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ułatwiające utrzymanie wnętrza w czystości – to także, a może przede wszystkim, doskonała wiadomość dla alergików, którzy znajdą produkt wspomagający ich w walce z pyłkami. Co więcej, farba jest ekologiczna i bezpieczna, czego efektem jest uzyskany certyfikat „Produkt przyjazny dla alergika”, zaś właściwości paroprzepuszczalne dodatkowo zwiększają komfort każdego domownika.

Ekran pola elektrycznego, podkład gruntujący, farba biała i powłoka antyelektrostatyczna
– wszystkie te funkcje zostały zawarte w jednym produkcie – NoEM Electro Protector 4 w 1.