Osiedle na Zdrowiu w Łodzi to zespół nowo wybudowanych budynków. Jest ono położone w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu znajduje się liczna zieleń oraz tereny rekreacyjne. Kupując mieszkanie w jednym z budynków na osiedlu, decydujesz się na zakup nieruchomości od dewelopera z rynku pierwotnego.

Mieszkanie z rynku pierwotnego w Łodzi

Mieszkanie od dewelopera posiada szereg zalet w stosunku do mieszkania z rynku wtórnego. Przede wszystkim posiada ono uregulowany stan prawny. Nie ma niebezpieczeństwa, że poprzedni lokator zataił istotne informacje o hipotece, statusie własności mieszkania lub zameldowanych w nim osób. Dodatkową korzyścią jest zwolnienie z podatku od czynności cywilnoprawnych z tytułu nabycia nieruchomości. Wynosi on 2% wartości mieszkania, co oznacza niemałą oszczędność, którą można zainwestować np. w wystrój mieszkania.

Mieszkania z rynku pierwotnego stanowią dobry wybór dla osób, które chcą zostać pierwszymi lokatorami danej nieruchomości. Dzięki temu nowy właściciel ma w zasadzie nieograniczone możliwości zaplanowania rozkładu mieszkania (poza mieszkaniami „pod klucz”). Może zaplanować zgodnie ze swoimi potrzebami przebieg wszystkich instalacji, użyć dowolnych materiałów wykończeniowych itd. Nie jest narażony także na przykre niespodzianki po poprzednich lokatorach jak ukryte wady, wilgoć i grzyb po zalaniu, zastosowanie materiałów wątpliwej jakości oraz innych niedogodności, które z pewnością wymusiłby kosztowny remont.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę inwestycję?

W ofercie dostępnych jest wiele mieszkań o różnym metrażu. Atutem Osiedla na Zdrowiu w Łodzi jest nowoczesne budownictwo. Otaczająca budynki przestrzeń została zaplanowana z myślą o spełnieniu różnorodnych potrzeb mieszkańców, jak rekreacja, wypoczynek oraz spędzanie czasu z dziećmi. Mieszkańcy mogą także liczyć na odpowiednią ilość miejsc parkingowych.

Zainteresowane zakupem osoby mogą liczyć na dostęp do wszelkich danych o własności gruntu, postępie dotychczasowych inwestycji oraz przyszłych planach dewelopera. Oferowana jest także pomoc w odnalezieniu odpowiedniego kredytodawcy i załatwieniu wszelkich formalności. Wybór osiedla na Zdrowiu oznacza zamieszkanie w otoczeniu podobnych sobie ludzi. Dla wielu osób nowoczesna architektura i atrakcyjne położenie są oznaką większego prestiżu i poczucia sukcesu odniesionego w życiu. Ze względu na podobny przekrój społeczno-demograficzny sąsiedztwa, można liczyć na wysoki stopień bezpieczeństwa, wzajemnej kultury i podobny styl życia.