Na naszym rynku mamy bardzo duży wybór umywalek o różnych parametrach i kształtach. Z biegiem lat coraz nowsze modele są coraz bardziej interesujące.

Umywalki można spotkać z ceramiki, ze szkła, metalu czy kamienia. Są one małe, duże, prostokątne, opływowe i z różnym montażem. Warto kupić najlepiej umywalkę większą około 60 centymetrów szeroką, ponieważ będzie wygodniejsza. Ciekawie wyglądają teraz umywalki obudowane blatem, na którym można ustawić kosmetyki i przybory toaletowe. Jeżeli mamy dużo miejsca w łazience możemy pozwolić sobie na ustawienie dwóch takich umywalek, które razem zajmą około 150 centymetrów, ponieważ odstęp powinien być pomiędzy nimi około 30 centymetrów.

 

bardzo fajnym pomysłem jest umywalka z zabudową pod nią, do której zawsze można coś włożyć nawet proszek do prania czy płyn do płukania, lub akcesoria do sprzątania łazienki. Takie szafki można kupić z różnych tworzyw i mogą być one matowe  lub na połysk.  Mogą mieć drzwiczki na zawiasach lub mogą to być szuflady na drobniejsze akcesoria. Teraz umywalki są w takich różnych kształtach i wielkościach, że nie ma najmniejszego wpływu na to jaką mamy łazienkę czy małą czy dużą.

Bardzo modne teraz są umywalki umieszczane z misą całą na zewnątrz, natomiast pod blatem swobodnie można umieścić szafkę. Ale niestety taka misa wtedy jest dość wysoko umiejscowiona i utrudnia dzieciom korzystanie z niej zwłaszcza małym.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowoczesne WC
Następny artykułNowe baterie dla oszczędności