Każda kobieta potrzebuje, spokojnego miejsca, gdzie można wygodnie zrobić makijaż, schować kolczyki, naszyjnik, broszkę i kosmetyki. Na takie drobiazgi i spokojny makijaż jest rewelacyjna toaletka. 

Kiedyś każda kobieta miała taką toaletkę, czasem małą a czasem dużą. Teraz znów taki element stał się modny meblem. W licznych szufladkach, które posiada taka toaletka można pomieścić różne małe elementy, które na pewno nam się nie pogłubią wraz z większymi przedmiotami. Taki mebel pasuje także do każdego wnętrza, a zwłaszcza  sypialnie. Jeżeli mamy dużą łazienkę możemy taką toaletkę umieścić w łazience, lecz nie zawsze możemy w łazience tyle czasu spędzić ile chcemy, jeżeli nie mieszkamy sami w domu.

 

Dobrymi zamiennikami na toaletkę, jest komoda lub konsolka a nad nim powieszone lustro. Można także zrobić sobie na zamówienie komodę z podnoszonym blatem a na nim przy montowane lustro. Ale takie coś jest mało wygodne i mało funkcjonalne. Ale zawsze lepsze to niż nic. Toaletki możemy kupić z różnego materiału wykonania, drewno, aluminium ozdobne itp. Najładniejsze jest drewno. Style tych toaletek też można znaleźć różne, w zależności co nam tak na prawdę pasuje do całości wnętrza.

Toaletka ma w sobie dużo małych półeczek, ale warto także umieścić na niej ozdobne pudełeczka, które ozdobią dodatkowo nasze wnętrze w odpowiednim stylu. Bardzo fajne funkcjonalne są wieszaczki na korale, czy kosmetyczki w kształcie kuli czy kwiatka. Fajnymi ozdobnymi pomysłami są także puzderki na kosmetyki z aluminium, które nie są drogie a bardzo ładne i funkcjonalne.

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDrzwi do naszego wnętrza
Następny artykułKafelki do łazienki