Kuchnię i łazienkę pomalować najlepiej farbami, które tworzą wyjątkową powłokę. Taka właśnie jest farba dulux do kuchni i łazienki, która jest odporna na zmywanie, wilgoć i tłuszcz. 

Kuchnia przeważnie jest miejscem w którym codziennie przebywa się dosyć dużo czasu a zaś łazienka miejscem w którym dbamy o urodę i relaksujemy się po ciężkim dniu całym pracy. Ale utrzymanie ścian w czystości w tych miejscach nie jest łatwe. Są one narażone na wiele nie pożądanych czynników. Podczas gotowanie czy mycia się powstaje para wodna, która osadza się nam na powierzchni i powstaje potem grzyb, czyli pleśń i nie miły zapach. A w kuchni dodatkowo łatwo o plamy i zabrudzenia. A dzięki farbie tej nie będziemy mieć z tym problemu.

 

Farba jest odporna na ścieranie i wilgotność. Po pomalowaniu ściany nie ulegną zwilgoceniu, nie będą chłonąć tłuszczu i nie będzie się rozwijał z nimi grzyb. Najważniejsze jest także to że możemy je odświeżyć myjąc gąbeczką, i na pewno farby nie zmyjemy. A po wyschnięciu będą wyglądały jak świeżo pomalowane. W tej chwili mamy do wyboru farbę białą i do tego 16 kolorów , które pozwalają wykończyć wnętrze na różnorodne kolory. Można także kupić farbę białą i do niej pigment i otrzymamy jeszcze inną piękną paletę kolorów.

Farbę dulux sama sprawdziłam i jestem z niej zadowolona, więc jak najbardziej ją polecam do takich wnętrz. Farba długo się utrzymuje i nie potrzeba jest co 2 lata malować, ponieważ u mnie już ma ponad 3 lata i wygląda nadal pięknie i czysto. Farbę warto też wykorzystać na przykład na wysokości 1 metra od podłogi na korytarzu jeżeli mamy małe dzieci, ponieważ takie małe szkraby zawsze brudzą najczęściej ściany paluszkami a tą farbę łatwo zmyć i wyczyścić z zabrudzeń.